Dance Mix діти

Це унікальне поєднання самих популярних і різноманітних танцювальних напрямків для загального хореографічного розвитку дитини з 7-ми років. Трішки завзяття, праці, регулярних тренувань і Ваша дитина стане зіркою концертних програм і переможцем конкурсів.

Але, є дещо важливіші фактори розвитку – в результаті регулярних тренувань у дітей покращується осанка і хода, збільшується працездатність і витривалість. Крім того, заняття дисциплінують, вчать уважності, зібраності, привчають дітей працювати на результат і радіти маленьким успіхам. Це маленька школа життя у танцювальній залі.

Замкнутість та сором’язливість – це поширені проблеми з котрими стикаються батьки. Заняття денс мікс сприяють розвитку впевненості у собі. Підчас спілкування з іншими дітьми і виконання рекомендацій викладача, дитина швидко забуває про сором’язливість, стає більш комунікабельною. Танцювальна зала – це місце, де ваша дитина може знайти багато друзів.

Найважливішим аспектом є самопочуття дитини.

Знижений імунітет від сидячого стилю життя – дуже поширена проблема серед сучасних дітей. Чи не краще віддати перевагу годині танців, ніж грі у комп’ютері? Вправи, котрі виконують діти на танцювальних заняттях, дають навантаження на всі групи м’язів, змушують працювати зв’язки  та суглоби. У результаті, ваша дитина відчуває прилив енергії та сил.

Наші вихованці кожного року змагаються на регіональних, обласних та конкурсах країни. Наші полички не витримують навантаження від нагород та кубків за перемоги.

Запис на наші групові заняття

Фітнес-клуб «Фелічіта» чекає на вас кожен день з 8:00 до 22:00.
Наші телефони: +38 (093) 048-34-00

Написати директору