Fly Yoga (антигравітаційна йога)

Чудове поєднання на одному тренуванні гімнастики, танцювальних елементів та комплексу фізичних вправ за допомогою спеціального гамака. Надзвичайно поширене тренування у США та Європі.

Дане тренування дуже допомагає людям, котрі ведуть сидячий спосіб життя, сприяє оновленню усього організму, розвиває гнучкість та спритність, попереджає травматизм, підвищує м’язовий тонус та витривалість. Сприяє покращенню пам’яті, настрою, знімає напругу та стрес і це далеко не повний перелік переваг даного напрямку тренувань.
Якщо є необхідність у підвищенні імунітету, сексуальної активності, роботи мозку та гормональної системи, то даний вид йоги саме для Вас. Вона гармонізує ендокринну, травну, дихальну системи, сприяє нормалізації ваги тіла. А ще антигравітаційна йога омолоджує, приводить у тонус вестибулярний апарат.

Головними перевагами йоги є те, що у гамаках є можливість виконувати перевернуті асани в котрих під вагою власного тіла витягується хребет. Гамак сам дотягує нас у багатьох позиціях і дає змогу перебувати у стані польоту.

Показаннями до відвідування є наступні: проблеми з хребтом, остеохондроз, сколіоз, лордоз, кіфоз, грижі між хребцевих дисків, артрити і артрози, синдром хронічної втоми, тривожність, безсоння та поганий сон, вегето-судинна дистонія, функціональні порушення роботи внутрішніх органів, зниження загальних фізичних показників.

Запис на наші групові заняття

Фітнес-клуб «Фелічіта» чекає на вас кожен день з 8:00 до 22:00.
Наші телефони: +38 (093) 048-34-00

Написати директору