Силовий тренінг

Силові тренування потрібні кожному! За їх допомогою можна висушити тіло і досягти ідеальних форм.

Силовий вид тренувань, як його ще називають, анаеробний, направлений на розвиток і зміцнення м’язової маси, опрацювання окремих груп м’язів. Силові тренування сприяють «нарощуванню» недостатнього об’єму в одних місцях схудненню в інших, за рахунок чого і відбувається корекція форм тіла.
Тренування триває біля однієї години. Під музику ви виконуєте один з комплексів вправ, що запропоновуй Вам інструктором. Усі вправи виконуються одна за одною з перервою на відпочинок та зміну позиції тіла чи обладнання. В результаті покращується тонус м’язів, збільшується їх витривалість.
Великий плюс групових тренувань – це наявність командного духу і контроль інструктора за виконанням силової вправи.

Силові тренування в групах, види:

ABS (Abdominal Back Spine) – силовой, функціональний тренінг, направлений на тренування м’язів пресу та спини. При виконанні задіяні бодібари, гантелі, гумові амортизатори та ін..

ABT (Abdominal – Buttocks – Thighs)  – тренування для опрацювання м’язів сідниць та стегон. Це дуже велика м’язова група. Приблизно 40% усіх м’язів зосереджено саме у зоні ніг. Неможливо опрацювати таку велику кількість м’язів локально. Тому, при тренуванні, будуть включатись такоє м’язи спини та пресу.

Body sculpt здійснює атлетичний вплив на організм. Ціль – це корекція фігури та надання форми великим м’язам, підвищення витривалості організму, зміцнення м’язового корсету, створення рель’єфної мускулатури. Єфективність полягає у чередуванні напруження та розслаблення м’язів за рахунок почергового виконання інтенсивних та щадних вправ.

TABS — вид групових тренувань, котрий поєднує тренування сідниць і м’язів черевного пресу. Тобто, комплекс силових вправ середнього навантаження, котрий розроблений для людей усіх рівнів фізичної підготовки.

Body Pump  (Body Training Systems)  –  направлений на корекцію фігури та зміцнення м’язів сідниць і стегон. Комплекс вправ включає тренування зі спеціальною міні – штангою, вагою від 2 до 17,5 кг.

Запис на наші групові заняття

Фітнес-клуб «Фелічіта» чекає на вас кожен день з 8:00 до 22:00.
Наші телефони: +38 (093) 048-34-00

Написати директору