Stretching (тренування на розтяжку)

Це система вправ метою котрих є розтягнення св’язок та м’язів, а також підвищення гнучкості тіла. Стретчинг є частиною комплексу оздоровчої гімнастики, входить до програми боротьби з целюлітом та в комплекс тренувань підчас підготовки спортсменів.

На тренуванні короткотривале напруження м’язів передується з їх розслабленням. За рахунок цього і з’являється можливість зняти надлишкове напруження м’язів. Важливим моментом є те, що при зміні інтенсивності навантажень і застосуванні різних видів розтягнення та їх комбінацій,  в процес задіяні усі групи м’язів тіла. Важливим плюсом даного виду тренувань є його близькість до природних рухів.

Плюсы занять стретчингом: здатність впливати на циркуляцію лімфи і крові в організмі, вправи дають можливість м’язам відновитися завдяки зміні стану від скорочення до початкового (стан спокою), вправи допомагають м’язам розслабитись.

З їх допомогою можна знизити безліч болісних відчуттів, причиною котрих стали нервові навантаження та стрес, допомагає призупинити ряд процесів, котрі пов’язані зі старінням, зберігає еластичність м’язів, якісно наповнює поживними речовинами. Вправи допомагають покращити осанку, гнучкість за рахунок покращення тонусу тіла. Стретчинг ефективний у боротьбі з соляними відкладеннями у організмі, є чудовим профілактичним методом утворення остеопорозу, гіпокінезії.

Запис на наші групові заняття

Фітнес-клуб «Фелічіта» чекає на вас кожен день з 8:00 до 22:00.
Наші телефони: +38 (093) 048-34-00

Написати директору